Wpisy użytkownika multicolor z dnia 4 stycznia 2011

Liczba wpisów: 1

multicolor
 
 Dziś dałam kolejną szansę pewnemu korektorowi. Mam na myśli dwustronny korektor w płynie firmy Sensique, 2 in 1 Perfect Cover. Posiadam wersję zielono-beżową:
2in1-liquid-concealer-perfect-cover-sensique_13380_3.jpeg

 Dzisiejsze użycie, a raczej próba użycia tego czegoś była tą ostatnią! Pod oczy totalnie się nie nadaje, gdy go nakładam to przykleja się do palca zamiast do skóry i zostawia "dziury". Choćbym nie wiem jak się gimnastykowała, nie ma szans za zakrycie czegokolwiek. Według producenta powinien jeszcze co nieco rozświetlać... Zostawia raczej warstwę jakiejś dziwnej skorupki i do tego ściąga skórę.
 Strona zielona jest tak samo beznadziejna. Powinna zakrywać popękane naczynka, ale nie radzi sobie z tym zadaniem. Ma jakby delikatnie ziarnistą konsystencję, jest bardzo widoczny, w ogóle nie wtapia się w skórę, o kryciu nie wspominając. Takiego shitu jeszcze nie spotkałam! Całe szczęście to cudo nie było jakieś szczególnie drogie, z tego co pamiętam nie kosztowało więcej niż 10 zł. Ale tak szczerze - nie chciałabym nawet za darmo. Komisyjnie ląduje w koszu.
  • awatar paczekk: dobrze wiedziec, a zastanawialam sie nad kupnem
  • awatar Joasia007: Na pewno nie kupię!A kiedy będzie makijaż? ;-)
  • awatar multicolor: @Joasia007: będzie, już niedługo :)
Pokaż wszystkie (6) ›