Wpisy użytkownika multicolor z dnia 13 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

multicolor
 
*Dziewczyny!*

*Nie wierzę w to, co widzę na zdjęciu porównawczym!* Zobaczcie same:
porownanie.jpg

Starałam się abym była mniej więcej podobnej wielkości na obu zdjęciach, choć po lewej jednak jestem troszkę mniejsza i stąd efekt wzrostu nieco przekoloryzowany... Ale widoczny. Włosy są *dłuższe, w lepszej kondycji i po prostu ładniejsze!*

Zmianę z blondu na rudy uważam za *dobrą decyzję.* Oczywiście rudy obecny, a rudy z dnia farbowania to zupełnie inne bajki ;) ale obecny nawet bardziej mi się podoba.

Podsumowując:
Pasemko kontrolne obecnie liczy jakieś 28 cm, czyli *w miesiąc włosy urosły mi około 2 cm.* Piszę około, bo mam wycieniowane końcówki i liczę najdłuższy z możliwych kłaczków.

Mam *mnóstwo baby hair!* Wręcz nie mogę sobie z nimi poradzić, wyłażą znad przedziałka i ogólnie przy twarzy, gdy zwiążę kitkę, sterczy mi mnóstwo "drucików".

Dodaję od razu, że razem z piciem drożdży na *porost stosowałam Jantar Farmony* i piłam *pokrzywę*, 2-3 kubki dziennie.

Do tego przerzuciłam się na *bezsilikonową i bez SLSową pielęgnację,* dołożyłam *olejowanie Alterrą, maski z nafty, żółtka i drożdży* oraz po każdym myciu ostatnie płukanie robię *wodą z octem.*

Zamierzam kontynuować picie drożdży i stosowanie reszty specyfików, bo *efekty są zadowalające* :)

Aaa! Mnie o dziwo ominął wysyp nieprzyjemności na twarzy. Dodatkowo zmniejszyło się wypadanie włosów i łamliwość paznokci. Poprawy cery nie zauważyłam. Problemów żołądkowych nie doświadczyłam. Nie wiem czy czegoś nie pominęłam, jak coś, to pytajcie śmiało :)

PS - drożdży nie piłam codziennie przez bity miesiąc, w Rzymie miałam tygodniowy urlop. Myślę, że gdyby nie to, efekty byłyby jeszcze lepsze!
  • awatar Freddie: Super!!!! Mam nadzieję, że u mnie też będą takie wspaniałe efekty :) Dopiero zaczęłam picie, a juz się nie mogę doczekać!
  • awatar I Love MakeUp: super kuracja, podziwiam cię, bo dla mnie drożdże są ohydne! kusisz mnie tymi baby hair, ale w moim przypadku wysyp nieprzyjaciół jest pewniakiem..
  • awatar justyś88: faktycznie jest efekt, a kolor włosów to już w ogóle masz piekny, może ja też zacznę pić te drożd, kiedyś piłam ale wtedy chodziło mi bardziej o kondyycję moich paznokci wiec nawet nie wiem czy włosą coś pomogło, a czemu piszesz, że mógł być wysyp? i ile dokładnie pijesz tych drożdży? rozpuszczasz je normalnie w wodzie?
Pokaż wszystkie (11) ›