Wpisy użytkownika multicolor z dnia 9 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

multicolor
 
*Cześć* :)

Od dłuższego czasu niczego nie publikuję na blogu, bo raz, że byłam w Rzymie, a dwa - mam *bakteryjne zapalenie spojówek* i lepiej abyście nie oglądały mnie w takim stanie.

Złapałam coś najprawdopodobniej jak jechałam *autostopem do Poznania* na samolot, jechałam TIRem parę godzin bez mycia rąk, wiadomo, grzebałam sobie w oczach i widocznie jakieś bakterie podłapałam.

Myślałam nawet, że *nie polecę* do Rzymu, bo moje oko wyglądało jak *pomidor!* Do tego miałam tak opuchniętą powiekę jakby mnie ktoś pobił. A samolot miałam drugiego dnia o 10 rano.

Poratowała mnie pani w aptece dając mi jakieś krople, które powinnam dostać *tylko na receptę...* Gdyby nie to, musiałabym iść do okulisty i *zrezygnować* z Rzymu, albo zaryzykować i polecieć tam *bez leczenia.* Ale oko to pewnie by mi *zgniło...* Wolę nie myśleć.

Po powrocie z Italii od razu poszłam do okulisty i okazało się, że nadal mam te cholerne *bakterie,* ale dostałam mocne krople + maść i po tygodniu ma być okej.

*Wkładałyście sobie kiedyś maść do oka, pod powiekę?!*
  • awatar Joasia007: Biedna! oczko potrafi strasznie boleć... Mam nadzieję że szybko oczko wyzdrowieje i będzie dobrze ;*
  • awatar dorociuncia: mialam to trzy razy,bralam masci,krople da sie przezyc..przez chwile masz zamazany obraz
  • awatar multicolor: o tak po maści to ja nic nie widzę!
Pokaż wszystkie (8) ›