Wpisy użytkownika multicolor z dnia 21 maja 2012

Liczba wpisów: 1

multicolor
 
*Cześć laski* :)

Nie mam ostatnio czasu na częstsze pisanie bloga... ale staram się *śledzić Wasze wpisy* i nawet jeśli nie komentuję - to *jestem cały czas z Wami* :) :)

Dziś szybka notka dotycząca jeszcze ostatniego spotkania z Karoliną Grzee :)

Na naszym poprzednim meetingu Karolina zafundowała mi *metamorfozę,* której efekty możecie zobaczyć na jej blogu o tutaj: *grzee.blogspot.com/2012/05/metamorfoza-emilki.html*

Uważam, że to super sprawa, jeśli co jakiś czas pomaluje nas ktoś inny - bo ja siebie maluję non stop tak samo, tylko zmieniam kolory i już się sobie *znudziłam* jako modelka ;) *Karolina spisała się na medal*, uważam nieskromnie, że wyglądałam w tym makijażu super - *oczy* zrobiły mi się *ogromne* i jednocześnie *zalotne* :)

W ramach rewanżu i ciekawości, tym razem to ja pomalowałam Karolinę. Powiem Wam, że *miałam tremę!* Jak przyszło do malowania, to *pędzelki drżały w dłoni* :P A efekty są następujące:
multicolor84.jpg

multicolor85.jpg

multicolor86.jpg


*Twarz*

- podkłady Revlon Superstay i FM Group
- puder Kobo
- korektor Make-up Studio Yellow
- duo bronzer-róż Flormar

*Oczy*

- cienie Sleek i Inglot
- cielista kredka IsaDora
- brązowy eyeliner Essence
- mascara Gosh
- brązowa kredka do brwi FM Group

*Usta*

- pomarańczowy błyszczyk Long Wearing Flormar

Nie jestem w *pełni zadowolona*, ale myślę, że jeszcze powtórzymy z Karoliną akcję *malowania siebie wzajemnie* :)

A teraz uciekam *korzystać ze słońca*, mam nadzieję, że tak szybko nie opuści nas ta cudowna pogoda! *Ubóstwiam ciepełko i słońce!*

Btw - już niedługo *wrzucę zdjęcia z Sardynii*, bo minął prawie miesiąc od mojego powrotu z tego cudownego miejsca, a ja dopiero dostałam foty :)

*Buziaki słoneczniaki!* :*